Garantujeme vysokou kvalitu vína

U vína garantujeme kvalitu odpovídající odrůdě, ročníku, šarži, přívlastku a složení (zbytkový cukr, kyseliny, extrakt). Pokud u vína dojde k odchylce od těchto vlastností, vzneste požadavek na výměnu, nebo na vrácení vína, z důvodu nedostatečné kvality. 

1. Vybíráme jen kvalitní vína od zkušených a spolehlivých vinařů.

Nabízíme Vám vína, která chutnají i nám. Chceme, aby jste byli  spokojeni se vším, co je u nás k dispozici. A nemusí to být jen víno, stejně důkladně přistupujeme i k výběru doplňků, které můžete ve sklípku U synagogy zakoupit.

Vybíráme kvalitní víno z Moravy, které nakupujeme přímo u jednotlivých vinařů. K nákupu vína nevyužíváme žádné prostředníky, kteří by mohli navýšit cenu vína, nebo nám mohli dodat falzifikát.  

I další zboží vybíráme jen kvalitní a od osvědčených dodavatelů. V tomto ohledu neděláme kompromisy. Vyskytne-li se přesto u zakoupeného zboží vada, náš vinný sklípek se Vám bude snažit poskytnout takový servis, aby jste byli spokojeni.

2. Dbáme na správné uskladnění vína

Víme, že ze sebelepšího vína může nevhodné skladování, či nešetrná přeprava udělat podřadnou tekutinu, která ani náhodou nepřipomíná produkt, který do lahve plnil vinař.

Z tohoto důvodu ve vinném sklípku U synangogy velmi dbáme na správné uskladnění vína.

  1. Veškeré víno máme uložené na temném a suchém místě se stálou teplotou.
  2. Lahve s vínem máme trvale uložené tak, aby bylo chráněno před veškerým světlem i v těch okamžicích, kdy je třeba ve sklepě rozsvíceno.
  3. Lahve s vínem jsou uložené v poloze naležato, aby víno stále smáčelo korkovou zátku a ta nevysychala.

Pár slov závěrem

Víme, že nejlepší vína z Moravy si zasluhují i to nejlepší skladování a péči. V našem vinném sklípku bereme víno opravdu vážně a zodpovědně. Děláme vše pro to, abychom obstáli se ctí. Doufáme, že Vás tato malá exkurze do zákulisí o tom přesvědčila.

Věříme, že s vínem které u nás ochutnáte nebo zakoupíte, budete spokojeni a že Vám bude opravdu chutnat.